Результати тесту на агресивність

 

0-4 бали. Ви доброзичливі по відношенню до оточуючих, вважаєте, що найкращий спосіб спілкування – порозуміння, схильні вірити в душевне благородство людини, доброту, справедливість і любов як фактори, які визначають обличчя людства. Але вміння володіти власними емоціями і почуттями нерідко поєднується з недостатністю впевненості в собі.

 

5-8 балів. Вам властива стриманість, але вона немає нічого спільного з байдужістю чи невпевненістю в собі. У випадку необхідності ви здатні підкоряти своїй волі інших людей, не дозволяєте їм керувати собою, вмієте протиставити невмотивованій агресії власну активно – захисну поведінку.

 

8-13 балів. Ви явно схильні до агресивних імпульсів по відношенню до оточуючих і втрати самоконтролю. Ваша агресивність носить наступальний характер і досить часто є невмотивованою з боку інших. Ви не завжди навіть самі усвідомлюєте, що прагнення бути відвертим насправді часто означає прояв агресії. Ви часто даєте негативні оцінки оточуючим, підвищуєте тон і використовуєте лайливі слова.