top of page

Вже традиційними стали у нашій школі Дні відкритих дверей для майбутніх першокласників та їхніх батьків. Ось і цього року 25.02.2017 у гостинному актовому залі школи зібралися батьки, діти, бабусі та дідусі. Багато  хто з гостей самі колись навчався у цих стінах, а тепер на першу зустріч із школою привели  своїх дітей. 
У програмі Дня відкритих дверей: 
- інформація та особливості навчання в спеціалізованій загальноосвітній школі з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу №302 м.Києва; 
- що буде знати і вміти випускник нашої школи;
- індивідуальні консультації та майстер-класи.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у СШ№302 27.02.2016 р.

  Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного цикл №302 м.Києва 27 лютого в п`ятий раз відкрила свої двері для батьків і майбутніх першокласників. З усіма тонкощами роботи освітньої установи особисто знайомив директор школи Старов С.Ф.

  На святі були присутні цьогорічні майбутні випускники початкової школи, які ділилися досвідом та творчими здобутками, влаштувавши маленький концерт. В свою чергу батьки мали хорошу нагоду пройти екскурсією по школі,  познайомитись з адміністрацію та майбутніми класними керівниками перших класів.

  Щороку для всіх бажаючих діток проводяться майстер-класи з предметів художньо-естетичного циклу. Цього разу юні творці мали можливість вдосталь поліпити пластиліном, попрацювати пензликом над живописним зображенням метеликів та спробувати свої сили в аплікації.

 

2015 р.

Ласкаво просимо!

Реєстрація гостей

Майстер-клас з живопису для майбутніх першокласників

Майстер-клас з ліплення пластиліном

bottom of page