День пам'яті Героїв Небесної Сотні 

20.02.2021

«Вас пам’ятати будемо завжди

 

Із вами будемо боротись за країну

 

За ту країну, де нема брехні й вій

 

За нашу й вашу мирну Україну…»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19 лютого 2016 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, у спеціалізованій школі № 302 Дарницького району міста Києва відбувся літературно-музичний виховний захід «Герої не вмирають. Просто йдуть……».

На заході були присутні методист з виховної роботи РНМЦ Дарницького району Коваленко Галина Петрівна, вчителі та адміністрація школи, учні 9 -11-х класів. Під час заходу учні 10-а та 10-б класів представили тематичну презентацію, яка супроводжувалася кадрами найтривожніших подій Майдану, вірші та пісні, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих, чия самопожертва змінили свідомість українців. Закликом до єднання та миру пролунала пісня «Захід і Схід» у виконанні директора школи С.Ф.Старова.

Закінчився концерт-реквієм спільним виконанням пісні «Разом і до кінця».

Адміністрація школи дякує організаторам – вчителям Драч О.В., Леньовій Т.В., Юрченко Н.М., педагогу-організатору Шляховому А.В. та учням за належну підготовку і проведення заходу.

РІЧНИЦЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Важко згадувати, неможливо забути.

Show More
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now