МИСТЕЦЬКЕ ЖИТТЯ

Лабиніна Марина Володимирівна

Вчитель образотворчого мистецтва

 

Працює у школі                        з 1992 року

 

Категорія                                  спеціаліст вищої категорії

                                                 вчитель матодист

 

Класи                                  

Загальні класи:                          5а, 5б, 6а, 6б, 7а

Художньо-естетичні класи:        1б, 1в, 2б, 3в, 4в,

                                                5в, 7в, 8в, 9в

Нагороди

 

1998                    Грамота Харківського районного

                            районного відділу освіти

 

2001, 2011         Грамота головного управління

                           освіти і науки Київської                                                  міської державної адміністраціїї

 

2004, 2006,         Грамота управління освіти               2011, 2012         Дарницького району у м. Києві

 

2013                   Подяка  управління освіти                                              Дарницького району у м. Києві

 

 

 

 

 

КРЕДО ВЧИТЕЛЯ

Не кожен учень в майбутньому стане художником чи мистецтвознавцем, але кожен може стати глядачем – людиною, для якої створюються великі твори мистецтва, людиною, яка буде жити, як говорив М.К. Чюрльоніс, “широко відкривши очі на все, що є прекрасне ”.

 

 

З 1995р. Лабиніна М.В. бере участь в роботі жюрі районних олімпіад з образотворчого мистецтва.

 

З 2005р. являється куратором, педагогом-наставником для студентів кафедри образотворчого мистецтва Київського університету імені Бориса Грінченка.

Помічники вчителя на уроках у початкових класах

IMG_1234

IMG_8294

Оцінювання олімпіадних робіт

олимпиада 07

IMG_0399а

PICT7048

Демонстрація студентам послідовного викладу навчального матеріалу на уроці

Робота зі студентами

IMG_1274

IMG_0970

23022012258

ПЕРЕМОГИ В ОЛІМПІАДАХ

з образотворчого мистецтва

2010 - 2011  районна олімпіада

6  кл. - II місце  

Примич Олексій

7  кл. - III місце

Золотаренко Марина

Ситник Людмила

9  кл. - III місце 

Мартиненко Богдан

 міська олімпіада

Примич Олексій ІІІ місце

2011-2012  районна олімпіада

6  кл. - I місце 

Примич Олександр

7  кл. - II місце 

 Примич Олексій

8  кл. - I місце 

 Ситник Людмила

2012-2013  районна олімпіада

6  кл. - II місце 

 Ліманська Вероніка 

6  кл. - III місце 

 Зубриловська Дар'я 

7  кл. - I місце 

            Примич Олександр

8  кл. - I місце 

            Примич Олексій

9  кл. - I місце

         Ситник Людмила

9  кл. - III місце 

Золотаренко Марина

11  кл. - II місце 

Кучер Богдана 

міська олімпіада

         Ситник Людмила II місце 

Кучер Богдана III місце

2013-2014 районна олімпіада

6  кл. - II місце 

Кириченко Дар'я

7  кл. - III місце 

 Саргсян Давид 

Ліманська Вероніка

8  кл. - II місце 

 Найденко Софія

2014-2015 районна олімпіада

7  кл. - II місце 

Кириченко Дар'я

8  кл. - II місце 

Ліманська Вероніка

8  кл. - III місце 

Макарова Дарина

9  кл. - I місце 

Примич Олександр

2015 - 2016 районна олімпіада

6  кл. - III місце 

Власенко Катерина

6  кл. - III місце 

Ройко Надія 

7  кл. - III місце 

Опанасенко Олександра

7  кл. - III місце 

Хлоп'ячий Сергій

8  кл. - II місце 

Кириченко Дар'я

8  кл. - III місце 

Козінська Вероніка

9  кл. - II місце 

Ліманська Вероніка

9  кл. - III місце 

Вахненко Марія 

міська олімпіада

Ліманська Вероніка III місце 

2016 - 2017 районна олімпіада

7 кл.- III місце 

Красюкова Варвара

8 кл.- I місце 

Опанасенко Олександра

9  кл. - III місце 

Ірімеску Анастасія

10 кл.-I місце 

Ліманська Вероніка

Гула Юлія Іванівна

Вчитель образотворчого мистецтва,

інформатики

 

Працює у школі                        з 2011 року

 

Категорія                                 I

 

Образотворче мистецтво                                 

Загальні класи:                       2а

Художньо-естетичні класи:     1а, 2в, 3а, 6в.

 

Інформатика                          5а, 5б, 5в, 6а, 6б, 6в, 7а,                                             7б, 7в, 7г, 8а, 8б, 8в.

КРЕДО ВЧИТЕЛЯ

Кожна дитина народжується ТВОРЦЕМ. Завданням вчителя є розкрити юного митця, заохотити його і ні в якому разі не відбити бажання творити й пізнавати цей світ.

 

 

Керівник гуртка з образотворчого мистецтва "РАЙДУГА"

Учасниця конкурсу "Учитель року 2015"

ПЕРЕМОГИ В ОЛІМПІАДАХ

з комп`ютерної графіки

2014-2015 районна олімпіада

6 кл. - І місце

Ковальчук Анна

ІІ місце

Тригубенко Карина

міська олімпіада

 ​Ковальчук Анна ІІІ місце

Тригубенко Карина ІІІ місце

 

2015-2016 районна олімпіада

6 кл. - ІІІ місце

Кацідан Соломія (5 кл.)

 

з комп`ютерної анімації

2015-2016 районна олімпіада

7 кл. - ІІ місце

Буга Єлизавета

міська олімпіада

Буга Єлизавета ІІІ місце

2016-2017 районна олімпіада

з образотворчого мистецтва

6 кл. - ІІІ місце

Шляхова Анастасія

6 кл. - ІІІ місце

Фузік Катерина

з комп`ютерної графіки

6 кл. - І місце

Фузік Катерина

6 кл. - ІІ місце

Косенко Ярина

з комп`ютерної анімація

6 кл. - І місце

Косенко Ярина

інформаційні технології (ІКТ)

8 кл. - ІІІ місце

Литвинчук Анастасія

Рисунок1

МАЙСТЕР- КЛАСИ з живопису для майбутніх  першокласників День відкритих дверей у школі

IMG_8187

Участь в конкурсі "Учитель року 2015" Відкритий урок

IMG_8184

IMG_8197

Рисунок6

Майстер-клас з живопису  Районний фестиваль "Освіта Дарниці"

Рисунок5

DSCN2970

 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now