top of page

Вітаємо з Першим вересня та

початком навчального року!

Цей день завжди особливо урочистий та хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий  і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

 

Цього року свято Першого вересня ми вирішили зустріти по-новому! Весь колектив школи з хвилюванням готувався до цього дня. Після святкової лінійки, де за традицією наша дружня шкільна родина, прийняла в свої обійми першокласників, таких красивих, радісних та схвильованих, а новий керівник школи Кричевська Юлія Юріївна привітала усіх присутніх з успішним початком навчального року, учні були запрошені на шкільний фестиваль, де всі бажаючі могли відвідати танцювальний майстер-клас, пограти в ігри, намалювати графіті, відчути себе актором, провести цікаві експерименти і т.д.

На першокласників чекав цікавий квест «Знайомство зі школою», де учні відвідали медичний кабінет, спортивну залу, бібліотеку, музичний кабінет та столову. На кожній станції наймолодших школярів чекали цікаві завдання, з якими вони справилися на відмінно! Бажаємо всім творчих успіхів та нових досягнень!

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

 

 

1
4
20
21
18
17
19
9
11
16
15
14
IMG20210901102528
13
10
12
3
2
7
5
6
8
bottom of page