top of page

Шановні голови БК!

Рисунок2.jpg
Рисунок1.jpg

Кожного ранку ми бачимо розритий стадіон нашої школи та розуміємо, що найближчим часом і в належному стані ми його не отримаємо, хоча згідно договору, ми мали б отримати вже готовий стадіон з ігровими майданчиками та стадіонами вже в жовтні 2019 року.

 

Спільними зусиллями ми, батьки, можемо привернути увагу і змусити відповідальних осіб та організації працювати для наших дітей!

 

Зробіть репости публікації з відповідними #хештегами.

 

Текст для поширення у Facebook:

 

#кмда #ОленаФіданян  #OlenaFidanian #КП_СПЕЦЖИТЛОФОНД  #кличко-мер #merkieva

 

Мемом цього навчального року стає «шкільний стадіон» СШ №302 (Дарницький р-н), а саме його реконструкція згідно Розпорядження #КМДА №28 від 09 січня 2019 року. За графіком робіт вже у серпні цього року повинні були височіти трибуни. То так є на папері, але в житті вийшло по іншому. 2 вересня школярів та їхніх батьків «стадіон» зустрів лупатими зіницями ям та лукавою посмішкою траншей. Шкільний стадіон в своєму футуристичному мейкапі розбив в друзки дитячі надії про чемпіонські лаври, а батьків змусив черговий раз впевнитися у безсмерті вітчизняної бюрократичної машини. Така собі «perpetuum mobile» у виконанні українських службовців.

 

Згідно договору підряду №2019-58-Т від 27.05.19 р., героями цього дійства є КП «Спецжитлофонд» (замовник) та ТОВ «Джет Альянс» (виконавець). Для їхнього тандему такий перформенс у стилі фарс напевне звичний, але для школярів це життєва трагедія з відлунням безвихідя. Це сумно та прикро :(

 

Як провести уроки фізкультури або спортивні змагання «Веселі старти» на стадіоні? Ми всі реалісти і розуміємо, що чудес не буває і в короткий термін реконструкція стадіону не відбудеться. Але хочеться попросити всіх причетних осіб до виконання цього проекту, а саме #кмда #ОленаФіданян  #OlenaFidanian #КП_СПЕЦЖИТЛОФОНД, відвідати наш стадіон та спробувати прийняти участь у змаганнях, а потім пояснити учням та їхнім батькам, яким чином можна досягти спільної мети безпосередньо у завершенні реконструкції шкільного стадіону і в який термін.

bottom of page