top of page

Онлайн-захід до Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая

Учні ліцею долучилися до Всеукраїнського онлайн-заходу до Дня Збройних Сил України та Дня Святого Миколая
5 грудня 2025 року учні старших класів нашого ліцею взяли участь у Всеукраїнському онлайн-заході, організованому Освітнім центром Верховної Ради України у співпраці з Національним військово-історичним музеєм України.
Захід був присвячений Дню Збройних Сил України та Дню Святого Миколая й мав на меті виховання в молоді патріотизму, формування національної гідності та вдячності захисникам України за їхню мужність, самовідданість і незламний бойовий дух у боротьбі за цілісність і суверенітет нашої держави.
Під час онлайн-зустрічі учасники ознайомилися з історією та сучасністю українського війська, дізналися більше про героїчні сторінки боротьби українського народу, а також долучилися до інтерактивної вікторини, яка наприкінці заходу об’єднала всіх учасників та додала події святкової атмосфери.
Участь у таких просвітницьких заходах є важливою складовою національно-патріотичного виховання учнівської молоді. Дякуємо Освітньому центру Верховної Ради України за організацію змістовного та актуального заходу.

IMG_2532
IMG_2531
IMG_2522
IMG_2524
IMG_2523
bottom of page