Списки учнів перших класів СШ№302

станом на 17.08.2020

1-А            1-Б             1-В

До уваги батьків майбутніх першокласників !

 

Відповідно до Наказу Департамента освіти та науки м.Києва про прийом документів до 1-х класів подача документів для зарахування до першого класу розпочинається з 01 червня 2020 року

Відповідно до попереднього запису, графіку та з обов'язковим дотриманням чинних санітарно-епідемічних вимог.

Для попереднього запису телефонуйте

за номером ( 096) 710-59-33 ( з 9.00 -15.00)

 

Графік прийому документів:

Понеділок  14.00 -17.30, Середа  14.00 - 17.30

 

При безпосередній̆ подачі документів просимо Вас дотримуватись санітарно-гігієнічних норм адаптивного карантину (маска та рукавички).

Заяву про зарахування до закладу освіти батьки (один з батьків дитини) подають особисто, в паперовій папці, пред’являючи документ, що посвідчує особу заявника.

До заяви додаються:

  1. копія свідоцтва про народження дитини (під час подання документів пред’являється оригінал відповідного документа );

  2. оригінал, або копія медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о та карта щеплень ( 063-о )

  3. Документ, що підтверджує місце проживання дитини на закріпленій території обслуговування (прописка, довідка про реєстрацію місця проживання, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документ, що засвідчує право власності чи користування житлом, акт обстеження умов проживання або будь-який інший офіційний документ, що підтверджує місце проживання).

  4. фото дитини 3×4 для електронного учнівського квитка;

  5. паперова папка для зберігання документів.

Першочерговість зарахування до школи відповідатиме Порядку. Зараховуватимуться усі діти, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також діти, які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, діти працівників цього закладу освіти, випускники дошкільного підрозділу цього закладу освіти (за наявності). Зарахування на вільні місця теж відбуватиметься згідно з Порядком із дотриманням вимог до проведення жеребкування.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now