Завершився Десятий Всеукраїнський конкурс із соціальних комунікацій для старшокласників “Перший раз в PR клас: перспективи креативу”, який проходив із 1 до 16 листопада. Цього року — в онлайн форматі.

   Подія традиційно відбулася на базі кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка. Разом із старшою викладачкою Тетяною Іллівною Ужанською, яка є куратором конкурсу, кафедра проводила профорієнтаційну роботу серед старших школярів та абітурієнтів. Головна мета — популяризувати професію рекламіста й фахівця з PR-заходів, виявити нові таланти серед учнів, які цікавляться творчістю, оригінальною рекламою, креативними професіями, організацією та проведенням івентів.

   Щорічний конкурс "Перший раз в PR клас: перспективи креативу" є всеукраїнським, цього року в ньому взяли участь старшокласники  з 8 міст України: Умань, Запоріжжя, Харків, Лозова, Кривий Ріг, Ірпінь, Вилкове та, звісно, Київ. Загалом  зареєструвалися 79 учасників, з них 28 отримали сертифікати, а 9 учасників — дипломи за найкращі роботи в різних номінаціях, серед них і наші учениці.

Вітаємо учениць 9-В класу  Винограденко Анну та Саранчук Евеліну!!!

Диплом Винограденко.jpg
Диплом Саранчук(1).jpg