top of page

  Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи під гаслом «Учись пізнавати, творити, відпочивати». Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними. Кожен день мав свою тематику.

       Відкриття  тижня відбулося в кожному класі початкової школи, де всіх учнів ознайомили з планом проведення тижня початкових класів. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.

Кожен день мав певне спрямування:

Українознавча стежина

Математична стежина

Зимова стежина

Казкова стежина

Стежина доброти

       Навіть самі назви днів тижня говорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами- постановниками виступали класоводи. Ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом  для дітей.

       

     Перший день розпочався із проведення віртуальної подорожі «Неповторні куточки України». Між учнями 1 класів була проведена виставка дитячого малюнку «Куточки України». Учні 2-4 класів взяли участь у створенні проєкту «Я подорожую Україною».

     Всі учні взяли участь в флеш-мобі «Одягни вишиванку».

     Другий день тижня був присвячений Королеві усіх наук – математиці. Проведена виховна година «Стежками історії математики» занурила учнів до джерел виникнення математики і познайомила з видатними постаттями.

Як показує досвід, засвоєння математики супроводжується значним розумовим напруженням учнів. Для запобігання їхньої перевтоми існує чимало різноманітних методів і прийомів.

  В кожному класі були проведені командні змагання «Знавці математики», а команди-переможці отримали грамоти та призи.

     Наступний день – Зимовий , в рамках якого класоводами 1-4 класів на уроках Я досліджую світ спостерігали за змінами в природі з приходом зими. В перших класах провели вікторину «Зимові розваги». Учні 2-4 виготовили лепбук «Зима», на уроках Читання виразно читали вірші про зиму, а на уроках Української мови написали твори на тему «Зимонька» та «Зимові розваги».

     Четвертий день - Казковий.  Школярі від першого по четвертий клас залюбки та активно брали участь в інсценізації українських народних казок «Ріпка», «Рукавичка», «Солом’яний бичок», «Колосок». Перевірили свої знання в літературній вікторині «Чарівний світ казок».

По класах провели виставки творчих робіт «Моя улюблена казка».

     І на завершення тижня було проведене інтерактивне заняття «Гуманне ставлення до тварин».  Учні взяли участь у створенні проєкту «Мій домашній улюбленець» та отримали винагороду у вигляді позитивних емоцій та уваги однокласників до своїх презентацій.

Робота тижня проходила так, що заходи охоплювали різні напрямки виховання та були цікавими, сприяли інтелектуальному розвитку учнів.

понеділок подорож україною
вівторок МАТЕМАТИКА
середа ЗИМОВА
четвер КАЗКОВА
пятниця ДОБРОТИ

Тиждень математики у початковій школі

Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що 36% наших учнів не досягають базового рівня знання з математики. Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 Роком математичної освіти.

  План Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.

  Вчителі початкових класів нашої школи провели тиждень математики на початку лютого 2021 року. В перших класах учні змагалися у вікторині «Математичний експрес» та пройшли квест з математики, а ще здійснили подорож до Антарктиди. Другі класи також випробували себе в Математичній вікторині та розв’язували віршовані задачі, розгадували ребуси. Учні третіх класів навчилися створювати математичні головоломки та приймали участь у Математичному КВК та Квесті. А найстарші учні, чотирикласники, показували математичні фокуси, пограли в гру «Математичний телефон» та довели всім, що «Математика – цариця всіх наук».

   Впродовж навчального процесу ми плануємо впроваджувати найбільш нагальні й потрібні дітям новації, а також закріплювати думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті.

тиждень математики в 2 класах
тиждень математики в 4 класах
тиждень математики в 1 класах
тиждень математики в 3 класах
КОЛАЖ 4-Г
Кольоровий тиждень  3-В
КОЛАЖ 4-В
КОЛАЖ 4-А
КОЛАЖ 1-Б
КОЛАЖ 1-А
КОЛАЖ 2-Б
КОЛАЖ 1-В
КОЛАЖ 2-В
КОЛАЖ 3-Б
КОЛАЖ 3-А
КОЛАЖ 3-Г
bottom of page