Тиждень математики у початковій школі

Міжнародне дослідження PISA-2018 показало, що 36% наших учнів не досягають базового рівня знання з математики. Однією з ініціатив, покликаних вирішити цю проблему, стало оголошення навчального року 2020/2021 Роком математичної освіти.

  План Року математичної освіти передбачає заходи, покликані забезпечити рівний доступ учнів до вивчення математики і застосування сучасних технологій навчання математики, удосконалити ресурсне забезпечення освітнього процесу, підвищити мотивацію школярів до вивчення математики та її застосування в житті, популяризувати математичну освіту.

  Вчителі початкових класів нашої школи провели тиждень математики на початку лютого 2021 року. В перших класах учні змагалися у вікторині «Математичний експрес» та пройшли квест з математики, а ще здійснили подорож до Антарктиди. Другі класи також випробували себе в Математичній вікторині та розв’язували віршовані задачі, розгадували ребуси. Учні третіх класів навчилися створювати математичні головоломки та приймали участь у Математичному КВК та Квесті. А найстарші учні, чотирикласники, показували математичні фокуси, пограли в гру «Математичний телефон» та довели всім, що «Математика – цариця всіх наук».

   Впродовж навчального процесу ми плануємо впроваджувати найбільш нагальні й потрібні дітям новації, а також закріплювати думку про те, що математика потрібна кожному з нас у повсякденному житті.

тиждень математики в 2 класах
тиждень математики в 4 класах
тиждень математики в 1 класах
тиждень математики в 3 класах

9 листопада у нашій школі розпочався тиждень початкових класів, який тривав до 13 листопада під назвою

"Подорож країною НУШ". 

       Всі заходи Тижня ми пов’язали з класно-урочною формою роботи  та з  позакласною роботою. Обидві форми роботи сприяють формуванню знань, умінь, навичок та зацікавленості предметом. Завдання сплановані так, щоб їх розв’язання приносило приємне здивування, а ситуація яка виникала – задоволення.

       Тиждень почався Днем української писемності та мови. В четвертих та третіх класах провели конкурс дитячого читання "Кращий читач - 2020" та нагородили переможців. Проведені вікторини  «У світі казки чарівної» відповідно теми «Театр» в перших класах.

       Другі класи підготували малюнки на тему «Золота осінь» та продемонстрували їх на «Осінньому вернісажі».

       А далі естафету підхопили вчителі других та третіх класів, які провели майстер-класи "Лего -це цікаво". Діти з зацікавленням прониклись технологією використання лего. Леголенд створив неповторну атмосферу психологічного комфорту, згуртував учнів до спільної праці, де діти навчилися дослухатися до ідей своїх товаришів, співпереживати, творчо мислити.

     Виховна година "Праця прикрашає людину" проведена в 4-А класі Кленчен Н.І., надихнула дітей на обрання майбутньої професії та привернула увагу до важливості праці людей

        В кожному класі були проведені навчальні заходи, які були спрямовані на ознайомлення учнів з моральними цінностями народу, з державною політикою попередження дитячої злочинності, з негативними явищами в поведінці неповнолітніх та боротьбі з ними.

2а2
1а2
4в4
4в3
4в2
4в1
4а4
4а3
4а2
4а1
3б2
3б4
3б3
3б1
2б
2а4
2а1
2а3
1в4
1в3
1в2
1в1
1б3
1б2
1б1
1а1
1а3
1а4
КОЛАЖ 4-Г
Кольоровий тиждень  3-В
КОЛАЖ 4-В
КОЛАЖ 4-А
КОЛАЖ 1-Б
КОЛАЖ 1-А
КОЛАЖ 2-Б
КОЛАЖ 1-В
КОЛАЖ 2-В
КОЛАЖ 3-Б
КОЛАЖ 3-А
КОЛАЖ 3-Г