top of page

15.03.2019 учні 10-В та 8-В класів відвідали 

Київський університет імені Бориса Грінченка Інститут мистецтва.

 

Спочатку була проведена екскурсія творчими майстернями кафедри  образотворчого  мистецтва  Інституту мистецтв

 

Учні взяли участь в урочистому відкритті виставки «Барви життя» та майстер–класах.

 

Майстерня художньої кераміки

Ювелірна майстерня

Майстерня друкованої графіки та поліграфії

Майстерня батику

Логотип_Інституту_мистецтв
IMG_9703
IMG_9698
IMG_9699
IMG_9696
IMG_9713
IMG_9711
IMG_9712
IMG_9715
IMG_9718
IMG_9705
IMG_9723
IMG_9724
IMG_9714

27.09.2018 р.  учні 9 класів СШ 302 відвідали захід з профорієнтації під керівництвом

психолога школи Войницької Л.О. і педагога-організатора Матвієнко І. А.

CYMERA_20181001_212142.jpg

"Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті"

/Конфуцій/

                                                                              

    11 квітня 2016 р. на базі спеціалізованої школи №302 відбувся захід з профорієнтації, який проводив Департамент освіти і науки м. Києва.

 

    Вибір професії – одне із головних завдань у житті людини. Саме з метою створення умов для професійного самовизначення, формування готовності школярів до свідомого вибору професій, інформування учнівської молоді про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в професійно-технічних навчальних закладах і проводився цей захід.

    Увазі присутніх було представлено профорієнтаційні матеріали та буклети навчальних закладів. Учні зі шкіл Дарницького району мали змогу почути виступи-презентації майстрів виробничого навчання та студентів 15 ПТНЗ та коледжів м. Києва: Міжрегіонального центру ювелірного мистецтва, КПЛ будівництва і комунального господарства, Центру професійної освіти інформаційних технологій, поліграфії, ВКУКНТЕУ, КВПУ деревообробки, ВПУ №25, КВПУ швейного та перукарського мистецтва, КВПУ технологій та дизайну одягу, будівельного ліцею, КПЛ транспорту, Київського регіонального ВПУ будівництва, Київського центру професійно – технічної освіти та ін. 

    Різноманітні фахові майстер-класи дали змогу присутнім відчути специфіку і важливість кожної професії. Протягом заходу всі учасники намагалися проінформувати майбутніх абітурієнтів про переваги навчальних закладів,  щоб вони могли свідомо визначитися з майбутньою професією та з вибором навчального закладу.

   Правильний вибір професії – одна із складових успіху сучасної людини. Ситуація на ринку праці та в економіці України динамічно змінюється. Щоб реалізувати себе й досягти бажаних висот у трудовій діяльності, необхідно заздалегідь приділити належну увагу профорієнтації. Саме тому учні 10-х класів СШ№ 302 25.02. 2016р.відвідали ІІ Міжнародну професійну спеціалізовану  виставку «ЗНО – 2016. Освіта в Україні. Освіта за кордоном», де отримали цікаву інформацію про вищі навчальні заклади України, умови вступу до них, дізналися про професії, їх зміст, статус на ринку праці.

 

  Сподіваємось, що цей захід допоможе молоді розібратись в різноманітті вузів, наочно оцінити їх пропозиції, визначитися зі своєю спеціальністю.

bottom of page